Anadolu Efes’in Teknik Direktöründen Büyük Başarı

Anadolu Efes’in Teknik Direktöründen Büyük Başarı

Basketbol liginde çığır açan Anadolu Efes takımı adeta başarısıyla parmak ısırttı. Üst üste ikinci kez Avrupa şampiyonu olan Anadolu Efes ve teknik direktör Ergin Ataman elde edilmesi zor büyük bir başarının altına imza atmayı başardı. 

Euroleague Tarihine Geçtiler

Final oynayan ve Real Madrid ekibini geçen Anadolu Efes takımı üst üste Avrupa’nın en iyisi oldu. Tarihte eşi benzeri bulunmayan bu duruma ulaşan sayılı takımın olduğu belirtildi. Maccabi Tel Aviv ve Olympiakos’dan sonra Anadolu Efes tarihte 2 kez şampiyonluğu tadan takımlardan oldu. Teknik direktör Ergin Ataman’ın yapmış olduğu açıklamalar ise Anadolu Efes’in başarılarının Türkiye’ye armağan edildiğini ve çok mutlu olduğunu ifade etti.

deneme bonusu veren siteler

Ergin Ataman 2001 yılından beri Euroleague’de üst üste ikinci kez şampiyon olma başarısını tadan ikinci teknik direktör oldu. Anadolu Efes ile birçok kupa kaldıran deneyimli teknik direktör Euroleague kupasını ise tarih yazmış bir millet olan Türk halkına armağan etmekten dolayı gururlu olduğunu da ekledi.

İlklerin Takımı ‘Anadolu Efes’

Real Madrid gibi güçlü bir rakibi finalde eleyen Anadolu Efes başarısının haklı gururunu yaşıyor. Teknik direktör Ergin Ataman ve basketbolcuların çok emek verdikleri ve bu başarının hak edildiğini bildiklerini içtenlikle ifade ettiler. Tarihe adını altın harflerle yazan Anadolu Efes takımı bu başarısını Türk halkına armağan ederek sevinçlerini paylaştılar. 

Formun Üstü

Formun Altı

Spor