Bankalar Gelir Belgesiz Kredi Verir Mi

Bankalar Gelir Belgesiz Kredi Verir Mi

Bankalar Gelir Belgesiz Kredi Verir Mi?

Gelir belgesiz kredi veren bankalar günümüzde acil kredi ihtiyacı bulunan bireyler için hizmet vermektedir. Gelir belgesi olmadan kredi verilebilmesi, aslında kredi derecelendirme raporları için risk analizinin geliştirilmesi ve verilerinin kapsamının artmasıyla başlamıştır. Kredi derecelendirme raporundaki mali geçmişiniz ve bugünkü mali durumunuz, banka kredi tahsis birimleri için en önemli kredi başvuru değerlendirme kriterleridir. Bu nedenle banka kredi notunuzu detaylı olarak kontrol edecektir.

Kredi başvurusu yapılması durumunda tamamen yasal olmasa bile e-devlet üzerinden sigorta hizmet beyanınız veya vergi belgenize ulaşılır. Bu verilere erişilirse, aslında gelir belgesi ibraz etmeniz gerekmese bile, resmi gelir durumunuz kontrol edilecektir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi veren bazı bankalar şunlardır:

  • Gelir belgesiz Enpara kredisi 30.000 TL’lik krediyi herhangi bir belge, sigorta ücreti ödemeden, 36 ay boyunca ve kesinlikle gelir belgesi olmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca Enpara’da hesap açmazsanız size bir çalışan yönlendirilecek ve hesap açmak için bulunduğunuz yerdeki herhangi bir şubeye gitmenize gerek kalmayacak.
  • Gelir belgesiz N Kolay kredisi Aktif Bank’ın N Kolay Kredisi ürünü ile 5 dağıtım bedeli ile 30.000 TL, sigortasız, 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir belgeye gerek yoktur ve sizin için bir hesap açması için bir kurye gönderilecektir.
  • Gelir belgesiz CEPTETEB kredisi TEB Bank’ın online kredi hizmetleri için oluşturduğu CEPTETEB ile sigorta masrafları hariç 30.000 TL’lik tamamen belgesiz ve belge ücreti ödemeden kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca TEB Bank veya CEPTETEB müşterisi değilseniz, bulunduğunuz yerde hesap açma işlemi için çalışan imzanızı alacaktır.
  • Odeabank ve ING Bank, gelir belgesiz kredi ürünlerine sahip olmakla birlikte, kredi notunun düşük olması durumunda gelir belgesi başvurusunda bulunabilirler. Odeabank Nakit Gelir Belgesi Yok Belgesi Kredisi Odeabank’ın Nakit Kredi programı ile gerekli görülmedikçe gelir belgesiz 36 taksitte 35.000 TL kredi kullanabilirsiniz
  • ING Bank Elektronik Kredisi Gelir Yok Belgesi ING Bank’ın e-Kredi kampanyası ile 5 binde dağıtım ücreti ve 36 ay sigorta bedeli ile 50.000 TL’ye kadar tamamen online kredi kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için https://www.finanskredisi.com/ adresiniz ziyaret ediniz.

Ekonomi