Dünyanın En İyi Dövüşçüleri Geçmişten Günümüze Başarılarıyla Göz Dolduruyor

Dünyanın En İyi Dövüşçüleri Geçmişten Günümüze Başarılarıyla Göz Dolduruyor

Dünyanın En İyi Dövüşçüleri Geçmişten Günümüze Başarılarıyla Göz Dolduruyor

Boks eski bir spordur ve yüzyıllardır sevilmektedir. Yıllar geçtikçe, dünyanın en büyük boksörlerinin çoğu yetenekleri ve başarıları ile tanındı. Deneme bonusu veren siteler

Dünyadaki en iyi boksörlerin mevcut listesi uzun ve geniştir ve bu liste sık sık güncellenmektedir. Listenin başında Floyd Mayweather, Manny Pacquiao, Vasily Lomachenko, Canelo Alvarez ve Anthony Joshua gibi isimler yer alıyor.

Floyd Mayweather, tarihteki en iyi boksörlerden biri olarak kabul edilir. Toplam 50 galibiyet (27 nakavt) ve sıfır kayıpla inanılmaz bir rekoru var. Boks tarzı rakiplerinden daha uzun süre dayanmak için keskin savunmasını ve acımasız saldırganlığını kullandığı için eşsizdir.

Manny Pacquiao bugün dünyanın en eski ve en deneyimli boksörlerinden biridir. 62 galibiyet (39 nakavt) ve 7 mağlubiyet rekoru ile Manny Pacquiao birkaç unvan kazandı ve dünyadaki hayranlar için en iyi beraberlik olmaya devam ediyor.

Vasily Lomachenko başka bir şaşırtıcı boksör ve dünyanın en iyi pound – for – pound savaşçılarından biri olarak anılıyor. Son derece yeteneklidir ve rakiplerinden daha fazla manevra yapmasına ve daha fazla düşünmesine izin veren benzersiz bir stile sahiptir.

Canelo Alvarez bugün dünyanın en iyi power punch’çılarından biridir. Üç farklı ağırlık sınıfında dünya şampiyonluğu kazanan agresif ve teknik bir savaşçıdır.

Şu anda tartışmasız dünya ağır sıklet şampiyonu Anthony Joshua. Bugün dünyanın en iyi boksörlerinden biri. 24 galibiyet (21 nakavt) ve sadece bir kayıp etkileyici bir rekoru var.

Bu beş dövüşçü yaygın olarak dünyanın en iyi boksörleri olarak kabul edilir. Ancak, tanınmayı ve saygıyı hak eden daha birçok harika boksör var. En iyi savaşçıların herhangi bir listesi, kendi kişisel görüşlerine ve deneyimlerine dayanarak bir kişiden diğerine farklılık göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Spor