Fenerbahçe Takımının Gündemine Giren Son Forvet Maximiliano Gomez

Fenerbahçe Takımının Gündemine Giren Son Forvet Maximiliano Gomez

Fenerbahçe Takımının Gündemine Giren Son Forvet: Maximiliano Gomez

Kadrosunu net bir gol oyuncusu ile güçlendirmeyi hem isteyen hem de amaçlamış olan Sarı-Lacivertliler son olarak Valencia’lı Maximiliano Gomez ismini de kendi takım kadrosunda listesine aldı. Fenerbahçe takımının, Uruguay kökenine sahip olan forvet oyuncusu için maliyet araştırmasına başlamış olduğu da belirtildi.

Transfer çalışmalarını sürdürmeye devam eden Fenerbahçe takımı; Lincoln, Bruma, Joshua King, Tiago Çukur, Emre Mor, Gustavo Henrique, Willian Arao, Joao Pedro, Luan Peres, Ezgjan Alioski ve İrfan Can Eğribayat isimleri ile birlikte tam 11 adet ismi kendi renklerine bağlamıştı. Sarı-Lacivertliler forvet transferi hedefinde de oldukça yoğun bir mesai harcıyor. Net bir gol oyuncusu ile kadrosunu güçlendirmeyi hedeflemekte olan Kanarya’nın gündemine son olarak Maximiliano Gomez de geldi. Maximiliano Gomez’in de yer alacağı 2022-2023 lig sezonu içerisindeki tüm maç ve müsabakaların detaylarına bahis siteleri içerisinden erişim sağlamak mümkün olacak.

Haber detayı ile verilmekte olan tüm bilgilere göre; Fenerbahçe takımı, Valencia’nın 25 yaşında olan gol oyuncusu için maliyet araştırmasına başladı. 2019 yılında Celta Vigo’dan 14.5 milyon Euro’ya transfer olmuş olan Uruguay kökenli forvet oyunusunun şartlarını İspanyol ekibine soran Kanarya gelecek yanıta göre bir reaksiyon alacak.

Geçen sezon içerisinde toplam 32 maçta 5 gol, 3 asistle oynayan Gomez için uygun şartlar oluşursa vatandaşı Diego Rossi de yıldız ismi ikna etmek için devreye girebilir.

Spor