Grafikerlik Eğitiminde Öncü Kuruluş Vektörel Bilişim

Grafikerlik Eğitiminde Öncü Kuruluş Vektörel Bilişim

Grafikerlik Eğitiminde Öncü Kuruluş Vektörel Bilişim

Fotoğraflarınızın daha çekici bir hâle gelmesini mi istiyorsunuz? O zaman Photoshop Kursu ile hayallerinizdeki renk, desen ve çizimlere artık çok daha yakın olduğunuzu bilmelisiniz. Vektörel Bilişim olarak 15 yılı aşkın eğitim tecrübemizle bilişim alanında eğitim veriyor ve binlerce mezun kursiyerimiz ile sektördeki adımızı zirveye yazdırmaya devam ediyoruz.

Büyük bir bölümünü uygulamalı olarak gerçekleştirdiğimiz Photoshop Kursumuz 30 saat olarak planlanmıştır ve Grafik Tasarım Kursumuzda da olduğu gibi tam öğrenme modelinin tüm prensipleri büyük bir özveri ile uygulanmaktadır. Kurumumuz her bir kursiyeri için kişiye özel bilgisayarlar tahsis ederek kurumumuzdan aldığınız eğitim sürecini maksimum seviyede bilgi, beceri ve deneyim ile tamamlamanıza olanak sağlamaktadır.

Photoshop Kursu eğitimine katılmak için temel düzeyde bilgisayar kullanım becerisine sahip olmanız yeterlidir. Temel düzey bilgisayar bilgisinin yanında temel düzeyde İngilizce biliyor olmanız da ilgili programa ait İngilizce terimleri kolaylıkla anlayabilmeniz noktasında size fayda sağlayacaktır.

Photoshop Kursu eğitimine katılan kursiyer sayısı oldukça fazladır ve pek çok sektör ile meslek dalından bu programı öğrenmek için kurumumuza başvuran olduğunu söylememiz mümkündür. Radyo ve televizyon, gazetecilik, tasarım fakültesi, güzel sanatlar fakültesi, halkla ilişkiler ve pazarlama bölümleri üzerine üniversitelerde eğitim almış ya da hâlen almakta olan pek çok kişi kurumumuzdan aldıkları photoshop eğitimleri ile mesleki anlamda kendilerini donanımlı hâle getirmek için çaba harcamaktadırlar.

Vektörel Bilişim’den alacağınız photoshop eğitimi sonrasında görseller üzerinde istediğiniz şekilde oynama yapabilecek ve hayallerinizdeki tasarımları rahatlıkla ortaya çıkarabileceksiniz. Ankara’da en iyi photoshop eğitimini veren eğitim merkezi olan kurumumuz, uygun kurs fiyatları ile alana hâkim donanımlı eğitmenleri bir araya getirerek üst düzey başarılar ortaya koymayı amaçlamakta ve bunun için azami derecede gayret göstermektedir.

Photoshop kursu fiyatları ile de sektördeki farkını ortaya koyan Vektörel Bilişim’de alacağınız eğitimler kurum garantisi altına alınmaktadır. Şöyle ki herhangi bir sebepten ötürü eğitimlere katılamadığınız durumlarda, kurumumuz ücretsiz eğitim tekrarı hakkı sunarak ilgili eğitimleri ücretsiz bir şekilde tekrar almanıza imkân tanır. Böylece içiniz rahat bir şekilde photoshop eğitiminizi alabilir ve mesleki kariyerinize önemli artılar kazandırabilirsiniz.

Teknoloji