Kalici Makyaj Yataklari

Kalici Makyaj Yataklari

KALICI MAKYAJ YATAKLARI

Kalıcı makyaj yaptırırken kişi rahat hissetmelidir. İşlem sırasında hareket etmeden durması işlemi hızlandıracağı gibi sorunsuz olarak sonlanmasına da neden olur. Elbette koltuğun rahatlığı ve kalitesine bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Profesyonel olarak kalıcı makyaj yapan merkezler ürünü seçerken uzun ömürlü kullanım için mutlaka kaliteli olmasına dikkat etmelidir.

Çok Amaçlı Olması

Kalıcı makyaj yatakları güzellik merkezlerinin en önemli ürünlerindendir. Çünkü farklı özelliklere sahip kalıcı makyaj yatakları vardır. Sırt ayak kısmı hareketli, çift ayaklı hareketli, yüz koyma yerli ve elektrikli motorlu gibi birçok çeşidi bulunur. Ürünlerin fiyatları genel olarak 650 TL ile 6.000 TL arasındadır. Elektrikli motorlu koltuk çeşitleri diğer yataklara oranla daha fazla özelliğe sahiptir. Aynı anda birçok özelliği kullanabilirsiniz. Sırt kısmını istediğiniz gibi ayarlayabilir, çift parça ayak ucu manuel olarak değiştirebilir kademeli yükseltip alçaltabilirsiniz. Aynı zamanda ayak ucu uzunluğunu uzatabilir, koltuğun yüksekliğini boyunuza göre ayarlayabilir, yüz koyma aparatırını da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda kafa yüz koyma yeri çıkartılabilir. Tüm bu özellikler elle, makine özellikleri kullanılarak ve el kumandası ile kontrol edilebilir. Kalıcı makyaj yatakları makyaj için kullanabileceğiniz gibi cilt bakımı içinde kullanabilirsiniz.

Kaliteli olması

Yatakların üzerindeki sünger yapısı kaliteli oluşu kolay kolay deforme olmaması özelliği vardır. Aynı zamanda genel olarak bu tarz ürünlerin elektronik toz boyayla boyanması ürün boyasının çabuk eskimesini engeller.

Genel Kültür