Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Nasıl Yapılır

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Nasıl Yapılır

Mutluluk çubuğu mucizesi ile tanışın. Mutluluk çubuğu nedir sorusunun zihinlerinizde çağrışım yaptığını duyar gibiyiz. O zaman erkeklerde yaşanan ereksiyon sorunlarını tamamen ortadan kaldıran çözümü duyduğunuzda şaşırmaya hazır olun.

İktidarsızlık sorunu, tarihin her döneminde erkekler için en büyük sağlık sorunlarından biri olmuştur ve çözüm bulmanın neredeyse denenmemiş yolu yoktur. Diyet takviyelerinden ilaca, penis pompalarından çeşitli egzersizlere kadar alışılmadık yöntemler bu amaç doğrultusunda kullanılmıştır. Günümüzde ilerlemiş tıbbi teknolojilerle geliştirilen mutluluk çubuğu bu konudaki son noktayı koyuyor. Peki, ama mutluluk çubuğu nedir?

Mutluluk Çubuğu Nedir

Mutluluk çubuğu, küçük bir operasyonla penise yerleştirilen penis protezidir. Kol ve bacak protezlerine benzemez. Tamamen ameliyatla penisin içerisine yerleştirilir ve orada kalır. Ameliyat dikiş yaraları tam olarak iyileştikten sonra asla dışarıdan varlığı belli olmaz. Çok fazla avantajı vardır.

İstenildiği zaman sertleştirilerek ilişkiye hazır hale getirilir. Siz yeniden küçültene kadar da istediğiniz kadar sert halde kalabilmektedir. Kısacası mutluluk çubuğu size hayalini kurduğunuz renkli cinsel yaşamı takdim ediyor. 3 çeşit penis protez çeşidi mevcuttur. Mutluluk çubuğu nedir sorusuna daha detaylı cevap verebilmek için penis protezi çeşitlerini tanımak faydalı olacaktır.

Üç Parçalı Cihazlar

Şişirilebilir cihazlar en çok tercih edilen ve yaygın olarak kullanılan tiptir. Üç parçalı penis protezi ile karın duvarının altına bir sıvı haznesi yerleştirilir. Pompa ve boşaltma valfi, skrotum poşetlerinde bulunur. Peniste iki adet şişme balon bulunmaktadır. Bu silindirler sıvıyla doldurulduğunda sertleşerek penisinizdeki kan odalarının işlevini taklit ederler. Bu en karmaşık mutluluk çubuğu ameliyatıdır, ancak en kuvvetli ereksiyonlarla sonuçlanır.

İki Parçalı Cihazlar

Sıvı haznesinin, skrotuma yerleştirilen bir pompanın parçası olduğu iki parçalı bir penis protezi de vardır. Bu süreç biraz daha az karmaşıktır. Bu cihaz ile ereksiyon genellikle üç parçalı bir implanttan biraz daha az serttir. Bu pompa daha fazla kuvvetlidir ancak daha az ereksiyon kabiliyetine sahiptir. El disfonksiyonu ile bir kaza veya ameliyatta yaralanan felçli veya engelli kişiler için son derece faydalıdır. Ayrıca iki parçalı mutluluk çubuğu testis içerisindeki sıvı deposu iri bir görünüm sunmaktadır.

Yarı Sert Bükülebilir Cihazlar

Başka bir ameliyat türünde, şişirilemeyen yarı sert çubuklar kullanılır. Bu cihazlar kurulduktan sonra her zaman yarı sert kalacaktır. Seks yapmak için penisi vücudunuza yerleştirebilir veya vücudunuzdan uzaklaştırabilirsiniz. Bu tip esnek mutluluk çubuğu, her zaman büyük bir penis elde etmenizi sağlar. İç çamaşırlarıyla veya mayoyla dolaşırken tamamen sarkık iri bir penis çoğu kadını cezbeder. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık