Ons Jabeur Set Vermeden Turu Tamamladı!

Ons Jabeur Set Vermeden Turu Tamamladı!

Ons Jabeur set vermeden turu tamamladı!

Sezonun üçüncü Grand Slam tenis turnuvası içerisinde Wimbledon’da 3 numaralı seribaşı olarak yerini alan Tunuslu Ons Jabeur, Mirjam Bjorklund’u 2-0 mağlup etmesi ile beraber ikinci tura yükselmiş oldu.

İngiltere’nin başkenti olan Londra’da düzenlenmil olan çim kort turnuvası, ilk gün sabah seansı maçları ile başlarken hemen ardından yoğun bir yağış sebebi ile birçok karşılaşma gecikmeli olarak oynanmış oluyor.

Sona eren müsabakaların içerisinde, tek kadınlarda Ons Jabeur, dünya içerisinde 125 numaralı İsveçli Mirjam Bjorklund’u 6-1 ve 6-3’lük setler içerisinde 2-0 yenerek ikinci tura kaldı. Bu sayılar ise canlı bahis siteleri içerisinde yerini aldı.

Sabah seansında oynanmış olan diğer müsabakaların içerisinde ise 28 numaralı seri başı olan ABD kökenli Alison Riske-Amritraj, İsveç kökenli Ylena In-Albon’u 2-0, 29 numaralı seri başı Ukrayna kökenli Anhelina Kalinina ise Macar Anna Bondar’ı 2-1 sayıları ile geçerek tur atlayan isimlerin arasında yer aldı.

Tek erkekler içerisinde ise 23 numaralı seri başı olan ABD’li Frances Tiafoe, İtalyan Andrea Vavassori’yi 6-4’lük setler ile beraber 30 numaralı seri başı ABD’li Tommy Paul da İspanyol kökene sahip olan Fernando Verdasco’yu 6-1, 6-2 ve son olarak 7-6’lık setler ile 3-0 yendi.

Spor