Real Madrid Başkanı, Kylian Mbappe’ye Sert Çıkıştı!

Real Madrid Başkanı, Kylian Mbappe’ye Sert Çıkıştı!

Real Madrid Başkanı, Kylian Mbappe’ye sert çıkıştı!

23 yaşındaki Fransız santrafor oyuncusu Kylian Mbappe genç yaşına rağmen başarısını tüm dünyaya ispatlayarak dünyanın en iyi futbolcuları arasına adını şimdiden altın harflerle kazıdı. Kariyerine 2015 yılında Monaco’da başlayan yıldız, 2017’de kiralık olarak gittiği PSG’de olağanüstü bir performans sergiledi. Paris ekibi, 27 maçta 13 gole imza atan ismin sözleşme haklarını ertesi yıl alarak oyuncuyu kulübe dahil etti. Dört yılda 106 maça çıkan 7 numaralı isim, 93 kez fileleri havalandırma şansı buldu.

Bu sezon PSG ile sözleşmesi sona eren Mbappe’nin takımda kalıp kalmayacağı uzun bir süre belirsizliğini koruyordu. İsmi sıkça Real Madrid ile anılan oyuncu, 21 Mayıs’ta Metz’e karşı oynanacak maçın öncesinde, Nasser Al-Khelaifi ile beraber sahaya çıktı ve 2025’e kadar sözleşmesini Fransız takımında uzatmaya karar verdiğinin müjdesini duyurdu!

Florentino’dan Mbappe’ye sert mesaj: Zavallı adam!

Real Madrid ekibi, Mbappe’nin PSG’yi tercih etmesi karşısında şaşkına döndü. Los Blancos takımı genç yıldızı renklerine bağlayacağına neredeyse eminken, aldıkları bu haber karşısında oldukça öfkelendi. İspanyol kulübün yönetimi, halen daha yaptığı açıklamalarla Mbappe’yi iğnelemeye devam ediyor. Bahis sitesi kiralama sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Mbappe’nin PSG’de kalacağı haberini, bizzat oyuncudan gelen bir WhatsApp mesajıyla öğrenmişti. Başarılı santraforun sözleşme yenileme kararından neredeyse bir ay geçmesine rağmen Florentino halen daha bu durumu kabullenemedi. Yaptığı son açıklamada, “Zavallı adam, bu kararından dolayı pişman olacak,” ifadelerini kullandı.

Spor