Realme’den kavisli telefon: X7 Pro Extreme Edition Realme geçtiğimiz sene Eylül ayında güçlü özelliklere sahip X7 Pro’yu tanıtmıştı. Yakın zamanda da Samsung…

Realme’den kavisli telefon: X7 Pro Extreme Edition Realme geçtiğimiz sene Eylül ayında güçlü özelliklere sahip X7 Pro’yu tanıtmıştı. Yakın zamanda da Samsung…

Realme’nin Çin Başkan Yardımcısı Wang Wei, bugün Realme X7 Pro Extreme Edition; adlı yeni bir akıllı telefonun varlığını doğruladı. Ayrıca Wei, kavisli kenar tasarımına sahip bir AMOLED ekrana sahip en uygun fiyatlı akıllı telefonlardan biri olacağını iddia ediyor.

Realme X7 Pro Extreme Edition donanım açısından, Realme X7 Pro ile oldukça benzer özelliklere sahip. Yeni cihazda Dimensity 1000+ mobil işlemci; 32 Megapiksellik ön kamera ve arka tarafında ise 64 Megapiksellik ana kamera yer alıyor.

Realme X7 Pro Extreme Edition

Telefonun 7.8 mm kalınlığında ince bir tasarıma sahip olması 65 W hızlı şarj destekli 4.500mAh pil barındırmasına engel teşkil etmiyor. RAM ve depolama seçenekleri konusunda herhangi bir bilgi yer almıyor.

Wei, Realme’nin Japon tasarımcı Naoto Fukasawa ile işbirliği yaparak diğer telefonlar için de Master Edition modelleri için çalışacağını söyledi. Şirketin yakın zamanda tanıtması beklenen Realme X9 ve X9 Pro telefonlar için de Master Edition versiyonu uygulayıp uygulamayacağı henüz belli değil.

Realme X7 Pro Extreme Edition

Realme iki yeni telefonu bir arada tanıtabilir

Şirket, diğer telefonu Realme GT Neo akıllı telefonunu 31 Mart’ta Çin’de piyasaya sürecek. Telefonun piyasaya Dimensity 1200 mobil işlemciye sahip ilk akıllı telefon olarak çıkması bekleniyor.

RMX3031 ile geçtiğimiz günlerde Geekbench’te görülen telefon; 6 GB ve 8 GB RAM seçenekleriyle satışa çıkması bekleniyor. Akıllı telefonun diğer özellikleri henüz bilinmiyor. Realme X7 Pro Extreme Edition’ın; Realme GT Neo ile birlikte tanıtılıp tanıtılmayacağı henüz belli değil.

Realme X7 Pro Extreme Edition’ın satış fiyatının 2.000 Yuan (~ 307 $) civarında olması bekleniyor.