Rus kadınların güzellik sırrı

Rus kadınların güzellik sırrı

Rus kadınlara göre güzel olmak önemli değil. Önemli olan kendini nasıl güzel göstereceğini bilmek. Sırları ise aslında çok basit. Sağlık ve doğallığın birleşiminin güzellik olduğunu biliyorlar. İşte Rus kadınlarının güzellik sırları…

Rus kadınların güzellik sırları

Güzellik sırları

– Her zaman sağlık ön planda. O hâlde sağlıklı bir vücut için spor şart. Bunun sonucu da sıkı bacaklar, fit bir vücut demek.

– Saçlar önemli. Her zaman iyi taranmış ve yumuşacık olmalılar. Işıl ışıl parlayan saçlar, güzelliğin tamamlayıcısı demektir.

– Kadını kadın gibi gösteren topuklu ayakkabılar. Bunun yanında elbette tamamlayıcısı çantalar ve aksesuarlar da önemli.

– Ayrıca iyi bir görünüm için olmazsa olmaz kıyafet seçimi. Pahalı kıyafetler şart değil, ucuz kıyafetler de tercih edilebilir. Yeter ki doğru parçalar bir araya getirilsin.

– Renkler de önemli, güzelliğin bir parçası olabilir. En çok doğal renkler tercih edilmeli ve Rus kadınlara göre bu renkler; siyah, beyaz, gri, bej.

– Rus kadınlar, iç çamaşırı konusunda oldukça hassas. Öyle ki, iç çamaşırının olmaması dışarıdan görünen sütyen askıları ve dikiş izlerinden daha iyidir.

Kaynak: iceriksistemi.com

Moda ve Yaşam