Sizde Markuteri Parke Kullanım Avantajına Sahip Olabilirsiniz

Sizde Markuteri Parke Kullanım Avantajına Sahip Olabilirsiniz

Markuteri, uzun ömürlü ve dayanıklı ağaçlardan oyma tekniğiyle geliştirilmiş muhteşem bir sanat eseridir. Belirli ölçülerde hazırlanan ahşapların iç içe geçirilerek, çeşitli desenler oluşturulduğu, çivisiz, vidaszı üretildiği bir tekniktir.

 Tarihi çok eskilere dayanan markuteri sanatında ahşabın doğal dokusu korunmakta, asla boya kullanılmamaktadır. Bu gün markuteri parke olarak bilinen döşeme sisteminin temeli bu sanata dayanmaktadır. Halen de teknik olarak doğal ahşap kaplama kısmında özel doku korunarak üretim yapılmaktadır. Döşeme aşamasında ise dokular ve renk geçişleriyle özel desenler oluşturulmaktadır. Adeta görsel şölen markuteri parkeniz görenleri de hayran bırakacaktır.

 Markuteri Parke Nerelerde Kullanılır?

 Markuteri parke, çağdaş gelişmelerden esinlenerek endüstriyel üretime geçilmiş bulunmaktadır. Ahşabın özel tasarımcılar tarafından tasarlanan biçimlerde üretime girişi ve geçme tekniğini kolaylaştıran plastik ya da çelik klipsli olarak üretilmektedir. markuteri parke kenarlarına açılan oyukların birbirine kusursuz uyumu sayesinde eşsiz motifler üretilebilmektedir. Kir tutmayan, nem oranı dengeleyici özelliğiyle sağlıklı bir ürün olarak bilinerek kullanılmaktadır.

 Kullanım alanları köşkler, saraylar, müzeler ve özel mekanlar iken günümüzde arzu edilen her yaşam alanında kullanılabilmektedir. İster eviniz ister iş yerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Yüksek kalite, doğa dostu markuteri parke kullanıcı mutluluğu yaratmaktadır. Siz de 7/24 çalışan eskafloor.com adresini ziyaret ederek muhteşem örnekleri görerek tercihinizi netleştirebilirsiniz. Uygun fiyata yüksek kalite ürüne sahip olmanın ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

 Markuteri Parke Çeşitleri

 Eska floor, markuteri parke, lamine parke, laminant, macar ve balıksırtı parke tedarikçisi olarak çalışmaktadır. Uzun yılların tecrübesiyle yüksek kalite ürünleri müşterilerine ulaştırmaktan mutluluk duymaktadır. markuteri parke çeşitleri de kullanılan ahşap özelliği ve kurulum tekniği bakımından çok çeşitlidir. Armoni, mocha, squhare Walnut markuteri, natura markuteri, armoni dark markuteri parke ve greenart markuteri parkelerden zevkinize göre seçim yapabilir hemen sipariş verebilirsiniz. Ayrıca arya, symmetry markuteri parke recwal ve marcia markuteri parke modelleri de tarafınızdan seçilmeyi beklemektedir. Üretim aşamaları özenle takip edilerek uzmanlar tarafından kullanıcıya sunulmaktadır.

 Her biri farklı tekniklerle döşenerek muhteşem görsel alanlar kazandırmaktadır. Ahşabın sağlığı, nemden küften eser barındırmaması sayesinde tercih edilmektedir. Doğal ahşap renklerinden meydana getirilen olağanüstü desenleri izlemek, uzun yıllar terapi niteliğinde huzur verecektir.

Moda ve Yaşam