Taksi Önerileri

Taksi Önerileri

Korsan Taksi Önerileri  

Günümüzde kullanılan ulaşım için birçok araç kullanılmaktadır. Bu araç bireysel ,toplu taşıma, kiralık gibi birçok çeşidi mevcuttur. Ama çoğu zaman hava koşulları veya sıkışan trafik nedeniyle araç sahipleri de toplu taşıma veya taşımacılık sağlayan araçlardan tercih etmektedirler. Bu araçların içinde özel taksiler veya özel kiralık araçlar bulunmaktadır.

Gideceğiniz yere bazen ulaşmak çok zordur çünkü bulunduğunuz bölgeye göre değişen trafik bazen içinden çıkılmaz bir hal alır kendi aracınız yerine toplu taşıt tercih etmekte pek de güzel bir fikir değildir. Çünkü çoğu insanlar bunun pandemi döneminde olmanıza rağmen hiçbir kurala uymamakta ve bu yüzden hastalıklar daha fazla artmaktadır.

Sizin için en rahat çözüm ise bir korsan taksiye binmenizdir. Ama İstanbul’da yaşıyor ve taksiye binmek istiyorsanız bu biraz saatlerce beklemeniz anlamına gelmektedir. Hatta gelen taksiler eğer yakın mesafeye gideceğinizi öğrendiği zaman taksiye bile almamaktadır. Silivri korsan taksi ile asla böyle bir sorun yaşamazsınız.

Korsan Taksi Nedir? 

Özel taksi diğer bir adıyla korsan taksi olarak bilinen genel olarak bireysel veya bir firmaya bağlı çalışan kişilerin kullandığı araçlara verilen addır. Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan bu taksiler ulaşım sağlamaya çalışan kişileri istedikleri ulaştırmak için çalışanlar özellikle İstanbul ve çevre illerinde daha da yaygındır. Bu tür taksiciliği yapabilmek içinde birtakım şartları vardır. 

  • Taksicilikte kullanacağınız araç size veya bir şirkete ait olabilir. Ama kesinlikle normal bir taksiye benzememesi gerekmektedir. 
  • Her araç sahibinde olduğu gibi ehliyet ,ruhsat ve diğer evraklarınız tam olmalıdır. Ceza almamak için bu şarttır. 
  • Gideceğiniz yolları çok iyi bilmeniz kestirme yolları ezberlemeniz gerekmekte ve müşteriyi istediği yere en kısa sürede ulaştırmalısınız. 
  • Müşterilerin sizinle iletişime geçebilmesi için bir telefon numarası belirtmeniz veya korsan taksi hizmetleri gibi bir yere bağlı olarak gelen müşterileri size yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. 

Silivri Korsan Taksi  

Eğer İstanbul Silivri bölgesinde yaşıyorsanız mutlaka Silivri korsan taksi hizmetinden yararlanmalısınız. Oldukça hızlı temiz ve güvenilir kişilerle çalışan bu hizmet siz İstanbul’da bulunan kişileri istediğiniz adrese kadar çok makul fiyatlarla ulaşmaktadır. Silivri korsan taksi hizmetinden yararlanmak isterseniz firmamızdan bilgi alabilirsiniz. 

Formun Üstü

Formun Altı

Genel Kültür